O nas

Firma PROGRES CNC to rodzinna firma z dziedziny obróbki metali. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w toczeniu, frezowaniu oraz spawaniu, takich surowców jak stal czarna, stal nierdzewna i kwasoodporna, aluminium oraz wszelkie metale kolorowe jak i tworzywa sztuczne.

Nasze zlecenia wykonujemy na maszynach numerycznych w technice CNC. Są to wysokiej klasy obrabiarki posiadające możliwości pięcioosiowego frezowania detali oraz toczenia z wykorzystaniem osi Y. Posiadamy również dział obróbki konwencjonalnej, w której znajdują się uniwersalne maszyny do wspomagania produkcji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wykonujemy również usługi w zakresie obróbki kół zębatych oraz łańcuchowy. Jest to kompletne wykonawstwo od wykonania otoczek i nacięcia zębów, aż po nawęglanie, hartowanie, azotowanie, szlifowanie w zależności od potrzeb naszego klienta.
Kolejnym działem to ślusarnia i spawalnia, w której wykonujemy kompleksowo: cięcie plazmowe, gięcie na prasie krawędziowej, walcowanie oraz cięcie na gilotynie. Spawanie natomiast wykonujemy metodą MIG/MAG i TIG, najczęściej są to elementy konstrukcyjne oraz części podlegające dalszej obróbce mechanicznej, takiej jak toczenie, frezowanie.
Przywiązując dużą wagę, do jakości wykonywanych usług, posiadamy mocno rozwinięty dział kontroli jakości z doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą, wspomaganą zaawansowanym sprzętem do pomiarów oraz kontroli detali przed wysyłką.