Aktualne oferty pracy

Progres CNC to pracodawca stawiający na długofalową współpracę z pracownikiem.

ROZPOCZYNAJĄC u nas pracę gwarantujemy:

  1. Pracę w młodym, ambitnym zespole u boku profesjonalistów
  2. Udział w produkcji z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii
  3. Rozwój zawodowy, szkolenia
  4. Możliwość uzyskiwania wysokich zarobków

Aktualnie poszukujemy do pracy na stanowisko:

1. SPECJALISTA DS. POZYSKIWANIA I OBSŁUGI KLIENTÓW

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych  klientów firmy
  • utrzymywanie relacji z bieżącymi klientami w powierzonym obszarze
  • Wystawianie i monitorowanie zleceń produkcyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej z klientami potencjalnymi i istniejącymi,

Wymagania:

  • operatywność, komunikatywność
  • znajomość obsługi programów komputerowych (OFFICE)
  • zdolność analitycznego myślenia, dokładność
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • wykształcenie minimum średnie

2. OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE

Miejsce pracy: Pięczkowo 63-025 ul. Szkolna 33

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@progrescnc.pl w temacie wpisując: OFERTA PRACY

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).”