Historia

PROGRES CNC Spółka Cywilna powstała w maju 2008 roku. Jednak początki działalności należy upatrywać znacznie wcześniej tj. w 2006 roku, kiedy jeden z właścicieli założył i prowadził jednoosobową działalność, by po dołączeniu brata rozpocząć wspólne prowadzenie spółki cywilnej.

Od początku działalności firma zajmuje się produkcją elementów metalowych ze stali, stali nierdzewnej, aluminium, brązu, mosiądzu, tworzyw sztucznych.
Zaczynaliśmy wykonywać detale na tokarkach i frezarkach konwencjonalnych, by wkrótce wraz z realizacją myśli i wizji strategii dynamicznego rozwoju firmy, powiększyć park maszynowy o nowe maszyny, wymienić maszyny konwencjonalne na sterowane numerycznie oraz powiększyć nasz zespół.

Wykorzystując nowoczesne maszyny firmy MAZAK realizujemy zarówno produkcję seryjną jak i jednostkową, działając na rynku krajowym i zagranicznym.
Zlecenia wykonujemy z materiału powierzonego czy własnego, a zlecenia w oparciu o szczegółowe ustalenia oraz analizę wymagań klientów.

Ważnym dla nas punktem procesu produkcyjnego jest jego kontrola.

Wytwarzane przez nas detale poddawane są ścisłej kontroli jakości na każdym etapie produkcji.
Wykorzystujemy zarówno proste i ręczne narzędzia pomiarowe jak również automatyczne systemy do stuprocentowej kontroli produkowanych detali.

Doświadczenia, które PROGRES CNC zbiera od 2002 roku są skoncentrowane na przemyśle maszynowym, motoryzacyjnym (głównie w segmencie produkcji autobusów), ciepłowniczym i gazowniczym.

Jesteśmy zwolennikami nowoczesnych technologii i rozwój w tym kierunku jest dla nas priorytetem.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.